Ekoline LogoPartner
Úvod          Projekty domov          Komerčné drevostavby Technické informácie          Financovanie          F.A.Q.          Referencie          Kontakt
   Previous  Next     Ekoline - Projekty domov  Ekoline - Montovane domy  Ekoline - Montovane domy na kluc  Ekoline - Montovane chaty a stavby  Ekoline - Projekty rodinnych domov  Ekoline - Bungalovy na kluc
Komerčné montované stavby sú klasifikované ako nebytové priestory určené pre všetky oblasti výroby, obchodu a služieb. V oblasti komerčných montovaných stavieb sústreďujeme svoju pozornosť predovšetkým na prenosné obytné kontajnery a kancelárske priestory, malometrážne maloobchodné priestory určené pre viaceré priemyselné sektory, výrobné priestory a objekty, skladovacie priestory a mnohé ďalšie. Do portfólia komerčných montovaných stavieb taktiež patrí široká škála projektov pre oddych, stravovanie a rekreáciu (reštaurácie, penzióny, menšie hotely, motoresty). V neposlednom rade tu patria objekty pre poľnohospodárstvo, chov a pestovanie.

Montované drevostavby v súčasnosti predstavujú z hľadiska realizácie a vstupných nákladov významnú alternatívu pre malé, stredné ale aj veľké firmy, ktoré sa rozhodli realizovať svoje kancelárske, obchodné alebo výrobné priestory vo vlastnej réžii a vlastnými prostriedkami. Vo veľmi krátkom čase (od 2 týždňov do 5 mesiacov) a s prihliadnutím na zaujímavú cenovú politiku a systém financovania Vám vieme ponúknuť širokú škálu stavieb využiteľných predovšetkým v maloobchode, veľkoobchode, výrobe ale aj cestovnom ruchu.

V oblasti projektovania komerčných objektov Vám ponúkame profesionálny prístup v celom procese od prvých grafických návrhov po kompletnú projektovú dokumentáciu, ktorá je tradične v cene realizovaných stavieb.

V oblasti záruk za montované drevostavby pri vyhotoveniach na kľúč poskytujeme 30 ročnú záruku na statickú časť stavieb a 8 ročnú záruku na práce spojené s interiérom.

V oblasti cenovej politiky Vám vďaka veľmi dobre rozvinutej spolupráci s poprednými dodávateľmi stavebných materiálov na Slovensku a v Českej republike ponúkame jedny z najnižších realizačných cien v tomto segmente.

V oblasti financovania Vám ponúkame zaujímavé programy, vďaka ktorým sa dostupnosť komerčných stavieb rozširuje na podstatný okruh firiem, ktoré si doposiaľ vlastné obchodné priestory nemohli dovoliť.

Tel:           +421 918 081 583

E-mail:       info@eko-line.sk

Projekty domov 2018

Pekne byvanie

Moderne domy

Moderne krby

Krby cena

Staviame domy na celom Slovensku mapa Zahrada
Partneri google+

© Všetky práva vyhradené. 2011 - 2018

SEO optimalizácia & Design by Animované videá

10 dovodov prečo sa rozhodnúť pre nás